Bajt v3.0

To nejmenší klasické portable hangboardítko na cesty, to je přenosný hangboard bajt, kterej strčíš i do zadní kapsy u kalhot.

Skladem
650 Kč
Kategorie: Hangboardy

Přenosný hangboard bajt je nejmenší a nejskladnější z naší rodiny hangboardů. Najdeš na něm 2 kapsy, které jsou ale rozdělené po dvou chytech, takže když ho otočíš, můžeš mít chty lehčí nebo těžší. Díky zavěšení na čtyř bodech si také budeš moct lehkým natočením zvolit, jak moc budou chyty pozitivní. Váží téměř nic, měří na délku 32cm a můžeš s tebou cestovat všude, kam si zamaneš. Ať už je to služebka, dovolená s rodinou či lezecký trénink.

Hangboard je vyrobený z masivu jasanového dřeva těženého v našem okolí. Navíc všechno řezání na katru, sušení i výroba samotné balkny probíhá přímo v Hořicích, takže s klidem v duši můžeme říct, že je to vlastně eco-friendly produkt. Jestli chceš vědět víc, podívej se na náš Instagram, kde sdílíme třeba stories z výroby, ale najdeš tu i nějakou inspiraci. ✌️

Balkna má šířku 320 milimetrů, vysoká je cca 60 milimetrů. Za černé lano ji můžeš pověsit na karabinu kamkoliv. Přijde zabalená v papírové krabici zalepené papírovou páskou, kterou tak můžeš vytřídit  a nebo ji znovu použít. :-)

Rozměry: 320×65×cca45mm

Jak šel čas jednotlivých verzí:

  • v2.0 - vznik modelu Bajt
  • v3.0 - rebranding z Balkny na Grip Works (urychleno díky zneužití reklam a IG účtu) a vypalování loga na laserové gravírce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu