Base v3.5 s ergo madlem

Nástěnný hangboard Base je balkna vhodná pro začátečníky, kteří se chtějí s hangboardingem seznámit. Tomuto účelu je přizpůsobený celý design hangboardu - od velikostí lišt až po ergo madlo. Je vyrobená z masivu jasanového dřeva přímo v Podkrkonoší.

Skladem
1 390 Kč
Kategorie: Hangboardy

Base je základní model s ergonomickým vrchním madlem. Chyty má od 15 do 35 mm. Hlavní předností je ale kombinace ergonomického madla s chyty. Pokud lezeš jen chvíli a nedostaneš se na stěnu alepsoň 2x týdně, můžeš na desce viset za madla nebo shybovat a trénovat tak svaly pletence horní končetiny. Tím budeš fixovat rameno ve správné pozici a vyvineš si dostatečně silné svaly upínající se na lopatku. Tak s chutí do toho!

Hangboard je vyrobený z masivu jasanového dřeva těženého v našem okolí. Navíc všechno řezání na katru, sušení i výroba samotné balkny probíhá přímo v Hořicích, takže s klidem v duši můžeme říct, že je to vlastně eco-friendly produkt. Jestli chceš vědět víc, podívej se na náš Instagram, kde sdílíme třeba stories z výroby, ale najdeš tu i nějakou inspiraci. ✌️

Balkna má šířku 520 milimetrů. Ke každému hangboardu jsou přibaleny 4 hmoždinky a 4 šrouby. V případě potřeby nebo pocitu bezpečí lze použít navíc chemickou kotvu do zdi.

Rozměry: 520×135×cca45mm

Jak šel čas jednotlivých verzí:

  • v3.5 - nový design zpracovávaný v zimě 2022/23 - obrábění z obou stran pro ergonomické madlo
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 11.3.2023
Super! Krásná, poctivá práce :)
Zpět do obchodu