Summit v3.5

Summit je aktuálně ten nejlepší a taky největší hangboard co u nás najdeš. Jestli na ní něco chybí, tak to jsou madla, který prostě nepotřebuješ. A kdyby přece ano, tak můžeš v krajní nouzi nahodit i pull up bar. 

Vyrábíme (do týdne)
2 790 Kč
Kategorie: wall mounted
Záruka: 2 roky

 

 

Hangboard Summit je aktuálně ten ten nejlepší hangboard, co u nás najdeš. Je těžkej, masivní a prostě dobrej. Má chyty od 15 do 45 milimetrů, horní lištu o hloubce 15 mm a slopery o sklonu 30 a 40°. Lišty jsou uspořádány do dvou řad, které odděluje schod tak, aby se neopíralo zápěstí, což zaručuje o něco příjemnější trénink.  Navíc je v každé desce sada závrtných matic, do kterých si můžeš našroubovat příslušenství jako přídavné madlo, koule nebo válce. Je určená spíše pokročilejším lezcům, kteří chtějí trénovat nejen sílu na lištách, ale občas i posílit na oblině nebo nahodit nějaké příslušenství.

No a jestliže hledáš přenosnou variantu, která se vejde pomalu do zadní kapsy, podívej se na přenosný hangboard Minimalist, Twist a nebo třeba nový Bajt.

Hangboard je vyrobený z masivu jasanového dřeva těženého v našem okolí. Navíc všechno řezání na katru, sušení i výroba samotné balkny probíhá přímo v Hořicích, takže s klidem b duši můžeme říct, že je to vlastně eco-friendly produkt. Jestli chceš vědět víc, podívej se na náš Instagram, kde sdílíme třeba stories z výroby, ale najdeš tu i nějakou inspiraci. ✌️

Rozměry: 660×185×cca45mm

Balkna má šířku 660 milimetrů a je asi o 10 cm širší než většina hangboardů na trhu, takže nikdy nebudou ruce tolik u sebe. Ke každému hangboardu jsou přibaleny 4 hmoždinky a 4 šrouby. V případě potřeby nebo pocitu bezpečí lze použít navíc chemickou kotvu do zdi.

 

Jak šel čas jednotlivých verzí:

  • v1.0 - vyznačovala se ruční výrobou pomocí horní frézky s vyrobenou šablonou a to včetně vypalování loga svařeného z trubek a pásovin, ještě 4 řady chytů
  • v1.5 - finální verze ruční výroby ještě z buku, s jednoprstovkou a madlem
  • v2.0 - přechod na výrobu pomocí CNC frézky - přesnějšía líbivější design  a přechod na jasan z lokálních zdrojů okolí Hořic
  • v2.2 - úprava velikosti jednoprstovek a hloubky spodního chytu ze 7mm na 10 mm
  • v2.5 - úprava designu, přechod na sofistikovanější cnc výrobu z monobloku jasanového masivu 67x20x7cm (obrobek trvá 2 hodiny, foto ještě z prototypu)
  • v3.0 - rebranding z Balkny na Grip Works (urychleno díky zneužití reklam a IG účtu) a vypalování loga na laserové gravírce
  • v3.5 - rádiusy jsou dělané pomocí kulové frézky, a tak třeba na mono dírkách a prostředním madle nebo dvojprstovkách může být rádius na dolní hraně 9mm pro lepší ergonomii chytu, zatímco nahoře pouze 5mm (změna není tolik vidět, ale pocítíš ji při tréninku velmi znatelně)
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 18.10.2023
Krasa
5
PO Avatar autora | 3.10.2023
Nakup jako takový proběhl zcela běžně, není co chválit ani hanit. Hangboard byl pěkně zabalený. Nenazval bych ho ale výrobkem z masivu... cca 60x30x30 mm dřeva je přilepený k původnímu kusu. Navíc jsou na dřevě známky napadení červotočem (nebo jinou havětí). Shrnuto podtrženo, produkt NEdoporučuji.
MV Avatar autora Martin Vávra (Administrátor) 16.10.2023
Abych na to reagoval.. První kusy byly slepené ze dvou, to je pravda (neměl jsem k dispozici tak tlustou fošnu a i z hlediska výroby to bylo dost problematické vyrábět z jednoho kusu - aktuálně se to podařilo vyřešit do bodu, kdy se za to postavím a podepíšu, takže vyrábím z jednoho kusu). Masiv to je, lepené kusy budou mít i menší tendence ke kroucení. Každopádně jsem kontaktoval Petra ohledně výměny a už se neozval - pokud bude zájem, rád kdykoliv vyměním, ať je majitel spokojený, o což mi jde především :-)
5
K Avatar autora | 24.8.2023
Krasna prace, kvalitni upevneni, vcetne dodani šroubů. Cena rozhodne odpovida zpracovani. Mohu jen doporucit!
5
Avatar autora | 28.12.2022
Krásná práce ! Díky
5
JP Avatar autora | 11.2.2022
Pěkné provedení, český výrobek, nemá chybu ????????
5
JK Avatar autora | 29.11.2021
????
5
MB Avatar autora | 13.5.2021
:)
Zpět do obchodu