Twist v3.0

Twist je poměrně nový přírůstek. Je malá a lehká. Hodí se tak především na cesty a warm-up před přelezem, protože na ni můžeš chytit malou lištu, ale i udělat pár shybů za vrchní hranu. Chyty mají od 15 do 25mm podle toho, na jakou stranu Twista pověsíš.

Skladem
690 Kč
Kategorie: přenosné
Záruka: 2 roky

Twist je propracovaný portable s vyfrézovanými chyty o hloubkách od 15-20 mm, ale můžeš chytnout i horní hranu o hloubce zhruba 45 mm a nebo docela krutý jednoprstovky. Je to portable o pár gramech a rozměrech 39x6,5 cm, takže ji nacpeš všude a nikde nebude překážet. :-) 

Je určená hlavně lezcům, kteří potřebují warm-up pomůcku na svoje projekty, takže už lezou nějakou chvíli a uvisí kde co.

Hangboard je vyrobený z masivu jasanového dřeva těženého v našem okolí. Navíc všechno řezání na katru, sušení i výroba samotné balkny probíhá přímo v Hořicích, takže s klidem v duši můžeme říct, že je to vlastně eco-friendly produkt. Jestli chceš vědět víc, podívej se na náš Instagram, kde sdílíme třeba stories z výroby, ale najdeš tu i nějakou inspiraci. ✌️

Rozměry: 390×75×cca45mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu